Mağaza Başlık Fotoğrafı - Logo ve Vitrin Ürünleri Nasıl Oluşturulur?

Mağaza Başlık Fotoğrafı - Logo ve Vitrin Ürünleri Nasıl Oluşturulur?

n11.com’da mağazanıza gelen ziyaretçileri karşılamak adına hesabınızı 3 adımda özelleştirebilirsiniz;

Mağazanızı özelleştirmek için uygulama yapacağımız 3 adıma Satıcı Ofisi > Hesabım > Mağaza Yönetimi menüsünden ulaşıyoruz.

İlk olarak mağazanıza ziyarete gelenleri karşılamak için sayfanın girişine dikkat çekici bir Mağaza Başlık Fotoğrafı ekleyin. Mağaza Başlık Fotoğrafınızı eklemek için Mağaza Yönetimi menüsüne ulaşıyoruz. Yükle butonuna basarak işlemimize devam ediyoruz.

i” sembolünü gördüğümüz açıklamada, yüklenecek Mağaza Başlık Fotoğrafının piksel ebatları yazmaktadır. Bu ebatlara uyarak fotoğrafımızı yüklemek için Göz at butonuna basın.

Bilgisayarınızdan yüklemek istediğiniz dosyayı bulup, bu menüden yükleme butonuna basarak işleminizi tamamlayın.

Mağaza Logonuz, Mağaza Başlık Fotoğrafı altında yer almaktadır. Mağaza Logomuzu ekleyerek yine mağazamı kişiselleştirebiliyoruz. Mağaza Logonuzu eklemek için Mağaza Yönetimi menüsüne ulaşıyoruz. Yükle butonuna basarak işlemimize devam ediyoruz.

i” sembolünü gördüğümüz açıklamada, yüklenecek Mağaza Logonuzun piksel ebatları yazmaktadır. Bu ebatlara uyarak fotoğrafımızı yüklemek için Göz at butonuna basın.

Bilgisayarınızdan yüklemek istediğiniz dosyayı bulup, bu menüden yükleme butonuna basarak işleminizi tamamlayın.

Mağazanızda ürün listeleme ekranınızda 4 ürününüz vitrin ürünü olarak sergileyip, mağazanızı yine özelleştirebilirsiniz. Vitrin Ürünleri eklemek için Mağaza Yönetimi menüsüne ulaşıyoruz. Vitrin Ürünlerini eklemek için ilk olarak Vitrin Alanı Eklemek İstiyorum seçeneğini Evet olarak işaretliyoruz.

Vitrin ürünlerimizi eklemek için Ürün Seç butonuna basın.

Vitrin Ürünlerinizi seçerken; Ürün Kodu, Kampanya Ürünü, Kategoriler, Popüler Olan, Çok Satan, Olumlu Yorum Alan, Çok Yorum Alan ürünlerinizi sıralayarak kolayca seçimlerinizi yapabilirsiniz ve Ekle butonuna basın.

Bu 3 işlemde yapılan değişikler sonrasında Mağaza Yönetimi ekranına atanmış olacaksınız. Bu ekranda sayfanın altına yer alan Kaydet butonuna basıp işleminizi tamamlayınız.