Hakkımızda

n11 Hakkında

 

Türkiye'nin öncü açık pazaryeri konseptli alışveriş platformu n11; dünyada bir ilki Türkiye’den başlatarak market ürünlerini dakikalar içerisinde kullanıcılarla buluşturan Getir’in yönetiminde, milyonlarca ürünü ve 330 binden fazla kayıtlı iş ortağını 25 milyon müşterisiyle buluşturuyor.

 

n11, sunduğu çeşitli tema ve konseptlerle müşterilerine ilham verirken anne-çocuktan ev yaşama, sofra-mutfaktan teknolojiye kadar pek çok kategoride, her zevke uygun hazırladığı keyifli temalarla kullanıcılarının aradıklarını kolaylıkla keşfetmesini sağlıyor. n11, kişiselleştirme özellikleriyle müşterilerine esnek, hızlı ve ulaşılabilir bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Kullanıcıya fayda sağlamak ve onların hayatını kolaylaştırmak için çalışan n11, kişiye özel kupon kampanyalarıyla müşterilerine seçme özgürlüğü ve esnekliği sunuyor.

 

n11, teknolojik yatırımlarıyla kullanıcılarına alışveriş yapmaktan keyif alacağı ilham veren bir deneyim sunarken; pazaryeri satıcılarıyla ve markalarla iş birliği içinde e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izliyor.

 

 

Getir Hakkında

 

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak, market ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan Getir, orijinal iş modelini genişleterek kullanıcılarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için onlara farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda GetirBüyük, GetirYemek, GetirSu, GetirÇarşı, GetirAraç, Getirİş, GetirBiTaksi ve n11’i bünyesine katan Getir, Türkiye’nin 81 ilinde, 3 kıta ve 9 ülkede kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Kullanıcılar anlık ihtiyaçlarına Getir ile dakikalar içinde ulaşabilirken, haftalık market alışverişlerini GetirBüyük’ten yapıyor. Yemek siparişlerini GetirYemek’ten verirken, mahallerindeki esnafıyla GetirÇarşı ile buluşuyor. Kullanıcılar su ihtiyaçlarını GetirSu ile karşılarken, yolculukları için GetirBiTaksi ya da GetirAraç tercih edebiliyor. Getirİş ile ihtiyaçları olan çalışanı, hizmeti ve işi bulabiliyor.

 

  • VİZYONUMUZ

    KOBİ’lerin günlük iş hayatına ve kullanıcıların temel ihtiyaçlarına yönelik tam entegre, dinamik, yenilikçi ve lider bir teknoloji şirketi yaratmak.
  • MİSYONUMUZ

    Kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza yenilikçi hizmetler sunarak dijital dönüşüm öncüsü olmak ve Türkiye’de e-ticaret sektörünün yeniden şekillenmesine liderlik etmek.
  • STRATEJİMİZ

    Sektörde öncü konumumuzu korumak için iş ortakları ve kullanıcı hacmini güçlü ekosisteme ve memnuniyete odaklanarak geliştirmek ve sürdürülebilir bir başarı sağlamak.