Katalog Listeleme Reklam Analizi Nasıl Yapılır ?

KATALOG LİSTELEME REKLAMLARI ANALİZİ NASIL YAPILIR?

Analiz sayfasına nasıl ulaşırım?

Reklam Takibi > Katalog Listeleme Reklamı sekmesine tıklayarak Katalog Listeleme Reklamı Analiz sayfasına ulaşırsınız.

Reklam gösterim özeti grafiği, mevcut reklam puanınız, reklam taslakları, yayında olan reklamlar, yayımlanacak reklamlar ve biten reklamlar bu sayfada yer alır.

Bu sayfada, reklam gösterim özeti grafiği, mevcut reklam puanınız, günlük bütçe miktarınız, reklam taslakları, yayında olan reklamlar, yayımlanacak reklamlar ve biten reklamlar yer alır.

Reklam Gösterim Özeti Grafiği: Ürünlerinizin aldığı toplam gösterim, reklamlı ürün adedi ve maliyetlerinizin özeti yer alır. Dilerseniz bu grafik üzerinden, "Reklam Türü"ne göre filtreleme yapıp hangi reklam türünde ne kadar görüntülenme aldığınıza da bakabilirsiniz.

Yayında Olan Reklamlar: Bu sekmede, o gün içerisinde yayında olan tüm reklamlı ürünlerinizi bulabilirsiniz. Yine bu alandan güncel maliyet bilgisine ve hangi reklam türlerini uyguladığınıza bakabilir, bütün ürünlerinizin bilgisinin yer aldığı analiz raporunu indirebilir ya da ürününüze özel analizi görüntüleyebilirsiniz.

Yayımlanacak Reklamlar: İleri tarihler için düzenlediğiniz ve planladığınız Katalog Listeleme Reklamlarınızı bu sekmede bulabilirsiniz.

Biten Reklamlar: Bu sekmede, bitiş tarihi gelmesi nedeniyle yayından kaldırılan ve reklamı son bulan ürünlerinizi görebilirsiniz. Biten reklam veya reklamlarınızı Reklamı Tekrarla butonuna tıklayarak aynı şekilde yeniden yayınlayabilirsiniz.