Ürün Ayrıntılarına Link ve Görsel Nasıl Eklenir?

Ürün Ayrıntılarına Link ve Görsel Nasıl Eklenir?

Ürün ayrıntılarınızı daha zengin hale getirip satışlarınızı artırma için görsel ve ilgili ürün linklerini Ayrıntılar bölümüne ekleyebilirsiniz.

Tüm ürün linklerini mevcut ürünlerin ayrıntılar kısmına eklemek için, Mağaza Yönetim Paneli > Ürün Yönetimi > Ürün Listesi sekmesinden, ürün koduna tıklayarak ürünü seçin. Ürünün detay sayfasında Ayrıntılar sekmesini açın.

Öncelikle, bu alana link vermek istediğiniz kelime ya da cümleyi yazın. Örneğin: “Mağazamızdaki Diğer Ürünler İçin Tıklayın!” Bu metni seçin, Ayrıntılar sekmesindeki araç çubuğunda link ekleme butonuna basın ve mağaza linkinizi buraya yapıştırın. “Submit” butonuna bastıktan sonra, sağ alt köşedeki kaydet butonuna basarak işleminizi tamamlayın.

Ürün detaylarına görsel ekleyerek ürününüzün daha fazla trafik almasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, yazı tahtası ürününüzün ayrıntılar bölümüne tahta kalemi görseli ekleyerek bu ürün ön plana çıkarabilirsiniz. Görsel eklemek isterseniz, Ürün Detay sayfasındaki Ayrıntılar sekmesini açın. Sağ üst köşede bulunan Resim Ekle butonuna basın.

Fotoğraf Yükle butonuna bastıktan sonra yüklemek istediğiniz görseli seçin ve yükleme butonuna basın. Sonrasında, Tamam butonuna basarak görseli portala yükleme işlemini tamamlayın.

Portala yüklenen görseli mouse ile seçtikten sonra, yönlendirmek istediğiniz linki “Enter URL” alanına ekleyin. “Submit” butonuna bastıktan sonra sağ alt köşedeki kaydet butonuna basın ve işleminizi tamamlayın.