n11pro'da Aradığım Bir Ürün İçin Nasıl Fiyat Talebi Oluşturabilirim ?

Aradığım Bir Ürün İçin Nasıl Fiyat Talebi Oluşturabilirim ?

n11PRO’da Alıcıysanız;

Hesabım menüsü altında yer alan "Fiyat Talebi" sekmesiyle veya Hesabım menüsünün sağında yer alan Teklif Modülü sayfasına giden tokalaşma işaretine tıklayın.

Açılan sayfada sol menü altında yer alan "Fiyat Talebi Oluştur" butonu ile ürün kataloğundan fiyat talebi oluşturmak istediğiniz ürünü aratın.

Arama sonucunda çıkan ürünün yanında yer alan "Fiyat Talebi Oluştur" butonuna tıklayarak açılan formda ilgili alanları doldurduktan sonra talebinizi ister hemen ister ileri tarihte yayınlanacak şekilde oluşturabilirsiniz.

Fiyat talebi oluşturacağınız ürünü katalogta bulamazsanız, "Ürün Önerme" sayfasından talep oluşturmak istediğiniz ürünün kataloğa eklenmesi için istekte bulunabilirsiniz. Ürün ekleme isteğiniz onaylanırsa, onaylanan ürün için fiyat talebi oluşturabilirsiniz.

Fiyat Talebime Gelen Teklifleri Nasıl İnceleyebilirim?

Hesabım menüsü altında yer alan "Fiyat Talebi" sekmesiyle veya Hesabım menüsünün sağında yer alan tokalaşma işaretine tıklayarak Teklif Modülü sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra sol menüde yer alan "Taleplerim" alanına tıklayarak açtığınız talepleri görüntüleyebilir, "Detayları Gör" butonuna tıklayarak açılan sayfadaki "Bekleyen Teklifler" sekmesinden gelen teklifleri görebilirsiniz.

Bir Teklifi Nasıl Onaylarım ?

Taleplerim > Bekleyen Teklifler > Detayları Gör alanına tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan “Onayla” butonu ile teklifi kabul edebilirsiniz.

Onayladığım Bir Teklife Ait Ürüne Nasıl Sipariş Oluşturabilirim?

Talep detay sayfasına gidin. Onayladığınız tekliflerden sipariş vermek istediğiniz ürünün yanında yer alan “Detayları Gör” butonuna tıklayın ve ürünü sepetinize ekleyin. Adres seçimi ve ödeme adımlarını tamamlayarak siparişi başarıyla oluşturabilirsiniz.

Talebime Gelen Teklif İçin Nasıl Revize İsteği Oluşturabilirim ?

Taleplerim > Detayları Gör > Bekleyen Teklifler > Detayı Gör sayfasında çıkan Revize Talebi butonu ile istediğiniz teklife revize talep edebilirsiniz.