n11 Yenilenen Kargo Ödeme Sistemi

n11 Yenilenen Kargo Ödeme Sistemi

n11 genelinde Mağaza Bazlı 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo kampanyasını devreye alıyoruz.

Bu kampanya kapsamında iş ortaklarımızın satışlarını artırabilmesini ve kargo ücretlerinin hafifletilmesini hedefliyoruz.

Kampanya kapsamında “Alıcı Öder” kargo sistemini devre dışı bırakarak alıcıların sepet şartını sağlamadığı durumlarda “Tek Kargo Ücreti“ ödemesi yapacağı sisteme geçiyoruz.

 

Bu kampanya ile kullanıcılarımız;

 

Mağaza Bazlı 75 TL ve üzeri alışveriş yaptığında ücretsiz kargodan yararlanacak, 75 TL’nin altında kalan alışverişi içinse Tek Kargo Ücreti ödemesi yapacaktır.

Teslimat şablonunuzda “Birlikte Gönderim” ve “Alıcı Öder” sekmelerinin kaldırıldığını, kargo ücreti kısmında “Şartlı Ödeme” seçildiğinde şartın 75 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.

Mağazalarımızın 75 TL’nin altında kalan siparişlerinin satışını desteklemek amacıyla indirimli kargo ücreti tarifesi de uygulanacaktır.

Buna göre sipariş tutarına göre uygulanacak kargo ücretleri;

0 – 29,99 TL arası siparişler için sabit 4,45 TL + KDV

30 – 74,99 TL arası siparişler için sabit 9,75 TL + KDV olacaktır.

75 TL ve üzeri siparişlerde müşterileriniz ücretsiz kargodan yararlanacaktır.

 

 

Örnek 1:

 

Müşterimiz mağazanızdan 1 tane 20TL’lik ve 1 tane 25 TL lik ürün, toplamda 45 TL ‘lik alışveriş yaptığını varsayarsak, sepet tamamlanmadığı için mağazanızdan 9,75 TL + KDV kargo ücret kesintisi yapılır.

 

Örnek 2:

 

Müşterimiz mağazanızdan 25 TL ‘lik ve 34 TL ‘ lik iki adet ürün, toplamda 59 TL ‘lik alışveriş yaptığını varsayarsak sepet tamamlanmadığı için mağazanızdan 9,75 + KDV kargo ücret kesintisi yapılır.