n11.com Yenilenen Kargo Ödeme Sistemi

n11.com Yenilenen Kargo Ödeme Sistemi

n11.com genelinde Mağaza Bazlı 60 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo kampanyasını devreye alıyoruz.

Bu kampanya kapsamında iş ortaklarımızın satışlarını artırabilmesini ve kargo ücretlerinin hafifletilmesini hedefliyoruz.

Kampanya kapsamında “Alıcı Öder” kargo sistemini devre dışı bırakarak alıcıların sepet şartını sağlamadığı durumlarda “Tek Kargo Ücreti“ ödemesi yapacağı sisteme geçiyoruz.

 

Bu kampanya ile kullanıcılarımız;

 

Mağaza Bazlı 60 TL ve üzeri alışveriş yaptığında ücretsiz kargodan yararlanacak, 60 TL’nin altında kalan alışverişi içinse Tek Kargo Ücreti ödemesi yapacaktır.

Teslimat şablonunuzda “Birlikte Gönderim” ve “Alıcı Öder” sekmelerinin kaldırıldığını, kargo ücreti kısmında “Şartlı Ödeme” seçildiğinde şartın 60 TL olarak geldiğini görebilirsiniz.

Mağazalarımızın 60 TL’nin altında kalan siparişlerinin satışını desteklemek amacıyla indirimli kargo ücreti tarifesi de uygulanacaktır.

Buna göre ürün fiyatı ve adedine göre uygulanacak kargo ücretleri;

  • 0 – 29,99 TL arası ürünler için 4,45 TL + KDV
  • 30 – 59,99 TL arası ürünler için 8,89 TL + KDV olacaktır.

60 TL ve üzeri siparişlerde müşterileriniz ücretsiz kargodan yararlanacaktır.

Kargo gönderimleriniz için Özel Kargo Kampanyası Fiyat Listesi’ne göre ücretlendirileceksiniz.
https://www.n11.com/kampanyalar/ozel-kargo-kampanyasi

Mağaza Bazlı 60 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo sisteminin yanı sıra doğrudan Mağaza Öder ürün satışı seçeneği de aktif olarak devam edecektir.

Örnek 1:

Müşterimiz mağazanızdan 1 tane 20TL’lik ve 1 tane 25 TL lik ürün, toplamda 45 TL ‘lik alışveriş yaptığını varsayarsak, sepet tamamlanmadığı için mağazanızdan 2 x 4.45 TL = 8.90 TL + KDV kargo ücret kesintisi yapılır.

Örnek 2:

Müşterimiz mağazanızdan 25 TL ‘lik ve 34 TL ‘ lik iki adet ürün, toplamda 59 TL ‘lik alışveriş yaptığını varsayarsaksepet tamamlanmadığı için mağazanızdan (1 x 4.45 TL) + (1 x 8.89 TL) = 13.34 TL + KDV kargo ücret kesintisi yapılır.

Örnek 3 :

Müşterimiz mağazanızdan 25 TL‘lik ve 50 TL‘ lik iki adet ürün, toplamda 75 TL‘lik alışveriş yaptığını varsayarsak, sepet tamamlandığı için kargo ücretlendirmeniz Özel Kargo Kampanyası Fiyat Listesine göre yapılacaktır.