Aynı Gün Teslimat
 
Aynı Gün Teslimat

Bu sisteme katılmayı kabul eden mağazalarımız tarafımızca AGT yapabilme yetkisi verilmektedir. Sonrasında teslimat şablonlarınız aracılığıyla panellerinizde ürünlerini güncelliyor ve sisteme dahil ediyorsunuz. Sisteme dahil ettiğiniz ürünleri alıcılar n11 sitesinde konumunu belirleyerek , ücretsiz kargo veya alıcı öder ödeme türüne ek olarak Aynı Gün Teslimat hizmetini de görebiliyor olacaklar.

Bu hizmetin 14,99 TL lik bir ücreti mevcuttur. Bu ücreti ödemeyi kabul eden alıcılar sipariş oluşturacağı esnada n11'e ödemektedirler. Siparişler oluşturulduğunda, öncelikle sizin mağazanıza ve kurye firmasına sipariş bilgileri aktarılır. Kurye firması otomatik adresinize gelir sizin herhangi bir kurye çağırma işleminiz olmamaktadır. Sipariş , listenize kırmızı arka fonlu ve “AYNI GÜN TESLİMAT” yazısıyla birlikte listenizin en üstüne düşmektedir. Bu sipariş sonuçlanana kadar sipariş listenizin en üstünde kalmaktadır. Sizin öncelikli ayırt etmeniz için aldığımız önlemlerdir.

Alıcıların sistem üzerinde teslimat yapılmasını isteyebileceği saatler;

 • 00:00-12:00 arası aynı gün 21:00’a
  kadar // Ertesi gün 21:00'a kadar

 • 12:01-23:59 arası
  Ertesi gün 21:00' a kadar

Bu saat dilimlerine göre aşağıdaki saat aralıklarında gelen
siparişlerin hazırlanması gereken zaman bilgilerini aşağıdaki gibidir.

 • 00:00
  09:00

  Arası gelen siparişler Aynı Gün 09:30‘a kadar hazırlanmalıdır.

 • 09:01
  12:00

  Arası gelen siparişler Aynı Gün siparişin geldiği saatten 30 dakika sonrasına kadar hazırlanmalıdır.

 • 12:01
  18:00

  Arası gelen siparişler Aynı Gün siparişin geldiği saatten
  30 dakika sonrasına kadar hazırlanmalıdır. Bu saat dilimindeki siparişin aynı gün alınmama durumu mevcuttur. Aynı gün alınmadığı takdirde ertesi günün sabahı alınacaktır. Çünkü siparişlerin ertesi gün teslim olacağı bilgisi alıcılara verilmektedir.

 • 18:01
  23:59

  Arası gelen siparişler Ertesi Gün 09:30’a kadar hazırlanmalıdır.

Bu zaman dilimleri sizin hazırlamanız gereken zaman dilimleridir. Kurye firması personeli size geliş zamanı alıcının istemiş olduğu teslim zamanına ve adresine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 10:30‘a kadar hazırlamanız gereken sipariş için size 10:30 – 14:00 arası bir zaman diliminde ulaşabilir.

Saatler şehir bazlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. AGT yetkilendirmesi sonrasında, saat bilgisi tarafınız ile ayrıca paylaşılacaktır.

 • Siparişler için kargo ücreti
  ödenmemektedir.
 • Müşteri siparişleri hızlıca teslim
  edildiğinde ödemelerinizde daha hızlı
  yapılıyor olacak.
 • AGT hizmetine açtığınız ürünler tüm
  Türkiye’de listeleme skoru avantajı
  yakalayarak üst sıralarda çıkartılmaktadır.