Alıcı Öder Kargo Seçeneği Nasıl Tanımlanır?

Alıcı Öder Kargo Seçeneği Nasıl Tanımlanır?

Daha önceki yazılarımızda mağaza yönetim paneline teslimat şablonu ekleme yönteminden bahsetmiştik. https://magazadestek.n11.com/satis-surecleri/teslimat-sablonu-tanimlama-844 Ayrıca mevcut şablonunuzla ilgili de değişiklikler yapmak için ilgili içeriklerimizden faydalanabilirsiniz. https://magazadestek.n11.com/satis-surecleri/urunlerin-teslimat-sablonlari-nasil-degistirilir-922

Şablon eklerken kargo ücretlerinin hesaplanması adına karşınıza 3 seçenek çıkacaktır: “Alıcı Öder, Mağaza Öder ve Şartlı Ödeme."

Teslimat Şablonlarımıza Alıcı Öder seçeneğini eklemek için, eski şablonunuzu düzenleyebilir ya da yeni bir şablon ekleyerek bu işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz ;

Yeni bir şablon eklerken Alıcı Öder seçeneği nasıl seçilir?

Mağaza Yönetim Paneli > Bilgilerim > Teslimat Bilgileri adımlarını takip ederek kargo şablonuna ulaşabilirsiniz.

Teslimat Yönetimi ekranında, Yeni Şablon Ekleme butonuna basın,

Yeni Şablon ekranında, ürünlerinize şablonları eklerken karışıklık olmaması adına, öncelikle uygun ve anlaşılır bir şekilde yeni şablon adınızı girin.

Alıcı Öder seçeneğine ulaşmak için, aynı ekranda Kargo Ücreti seçeneğinde Alıcı Öder butonuna basın.

Yeni bir teslimat şablonu eklerken diğer adımları tamamlamak için mağaza destek merkezimizdeki video eğitimimizi izleyebilirsiniz. https://magazadestek.n11.com/satis-surecleri/teslimat-sablonu-tanimlama-844 Bütün adımlar tamamlandıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan kaydet butonuna basarak işlemi tamamlayın.

Mevcut şablonum üzerinden Alıcı Öder seçeneğini nasıl seçerim?

Mağaza Yönetim Paneli > Bilgilerim > Teslimat Bilgileri adımlarını takip ederek kargo şablonunuza ulaşabilirsiniz.

Teslimat Yönetimi ekranında, Şablon Adı sütununda bulunan ve değişim yapmak istediğiniz şablonun adının yazılı olduğu butona basın ve mevcut şablon bilgilerini açın.

Şablon Güncelleme ekranında, ürünlerinize şablon eklerken karışıklık olmaması adına, uygun ve anlaşılır bir şablon adı girin.

Alıcı Öder seçeneğine ulaşmak için, aynı ekranda Kargo Ücreti seçeneğinde Alıcı Öder butonuna basın.

Mevcut teslimat şablonundaki değişikliklerin diğer adımlarını tamamlamak için mağaza destek merkezimizdeki video eğitimimizi izleyebilirsiniz. https://magazadestek.n11.com/satis-surecleri/urunlerin-teslimat-sablonlari-nasil-degistirilir-922 Bütün adımlar tamamlandıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan kaydet butonuna basarak işlemi tamamlayın.